• ParkSas1.jpg
  • Syrenka1.jpg
  • Krakowskie2.jpg
  • Krak3.jpg
  • kolumna11.jpg
A A A

Dzień dobry,

Nazywam się Paweł Pakieła. Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Warszawie.
Moje opowieści o Warszawie są wynikiem nieustannego studiowania jej historii, zmieniającej się architektury i czynników wpływających na kształtowanie jej oblicza.
O Warszawie, podobnie jak o innym dużym mieście, można mówić do znudzenia. Moim zadaniem jest jednak zaskoczenie Państwa, pokazanie miejsc i opowiedzenie historii, które długo zapadną w pamięć.
Po Warszawie proponuję przemieszczać się pieszo, wygodnym samochodem lub ... hulajnogami dla dorosłych i dzieci.
Dla rodzin przyjeżdżających do Warszawy np. na weekend, stworzyłem opcję WARSZAWA W PIGUŁCE. W ciągu 5-u godzin objeżdżamy moim Citroenem C4 Picasso najważniejsze obiekty Warszawy. Nie mogłem tu pominąć najpiękniejszej promenady stolicy – Krakowskiego Przedmieścia, wzdłuż której spacerujemy pieszo lub na hulajnogach (do dyskusji).
Na stronie znajdziecie Państwo również i inne trasy, wszystkie ciekawe i inspirujące do dalszych wędrówek zarówno po Warszawie jak i innych miastach.

Serdecznie zapraszam do wspólnego odkrywania tajemnic tego niezwykłego miasta.

 

NOWOŚĆ! 

Najwyższy czas zamienić tradycyjne hulajnogi elektrycznymi. 

Na dzisiaj dysponuję 15-ma hulajnogami elektrycznymi dla uczestników. Standardowa trasa obejmuje najatrakcyjniejsze miejsca starej i nowej części miasta włączając Park Fontann i bulwary.